EKİBİMİZ

  Av. Hasan UĞUR

1968 yılında Antalya'da doğdu. 1991 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.

 

Avukatlık stajını yaptığı Antalya Barosu'na 1992 yılında kayıt olarak avukatlık mesleğine başladı.

 

2002-2008 yılları arasında Antalya Barosu Yönetim Kurulunda görev aldı. 2006-2008 yılları arasında Antalya Barosu Genel Sekreterlik görevini yaptı. 2008-2012 yılları arasında Türkiye Barolar Birliği Delegesi olarak görev yaptı. Yine Türkiye Barolar Birliği Spor Komisyonu üyeliği görevinde bulundu. Çağdaş Hukukçular Derneği ve farklı alanlardaki derneklerin üyesidir.

 

Türkiye Barolar Birliği, Avrupa Konseyi ve TAIEX Ofisi’ nin Aralık 2005 tarihinde ortaklaşa düzenledikleri “Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi Maddeleri’ nin ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Karar ve Uygulamaları’ nın tartışıldığı Eğitim Seminerine” katılarak katılım belgesini aldı.Antlya Barosunca düzenlenen birçok seminer ve konferanlara katıldı katılım belgesi aldı.

 

Halen Antalya Barosu'na kayıtlı olarak 20 yılı geçkin süredir avukatlık mesleğini icra etmektedir.

     
  Av. Yeşim DİLEK TOPAL

1967 Kayseri doğumlu, evli v 2 çocuk annesi.

 

20 yıllık mesleki tecrübe.

 

1985 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi‘nden 1993 yılında mezun oldu. “İş mahkemeleri İşçi Alacakları“ konusunda Yeminli Bilirkişilik tecrübesi sahibi. Noterlik Belgesi, CMK Eğitimi Sertifikası, Uzlaşma Semineri Katılım Belgesi, sahibi.

 

1994-2008 Yılları arası Ankara’da serbest avukatlık yaptı. Ayrıca Ankara Murat Açıköğretim Kursları KPSS İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Temel Hukuk , Sosyal Güvenlik Hukuku Öğretmenliği de geçmişte yapmış olduğu işler arasında.

 

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ceza Hukuku ve Medeni Hukuk konularında uzman.

     
  Av. Sinem YILMAZ

Eylül 2010 yılında Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Av. Sinem Yılmaz, ileri düzeyde İngilizce, orta düzeyde Almanca bilmektedir.

 

Antalya Barosu CMK Eğitim Sertifikası sahibi olan Yılmaz, 2010 yılının temmuz ayında da Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi European & International Law Certificate Programme sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

 

İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar ve Ceza Hukuku uzmanlık alanlarıdır.
 

Faaliyet Alanlarımız

» İcra ve İflas Hukuku
» Bankacılık ve Finans
» Ticaret ve Şirketler Hukuku
» Aile-Miras-Eşya Hukuku
» Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku
TÜM FAALİYET ALANLARIMIZ »